Lisateenused

Kuidas korraldada meeleolukas ja meeldejääv sünnipäevapidu? Koostöös heade sõpradega pakume oma peostuudios erinevaid lisateenuseid, et Sinu sündmus eriliseks muuta. Allpool olemegi väljatoonud oma usaldusväärsed partnerid, kelle töö kvaliteedis võime alati 100% kindlad olla!

Toitlustus

Maitsvaid peolaudu aitab erineva iseloomuga sündmustele katta üle õue toimetav Taksi Pubi köök.

Toitlustuse soovist kirjuta meile peostuudio@haapsaluutselt.ee või võta ühendust telefoni teel +372 5664 8236.

Jäätisemasina rent

Jäätisemasin on kindlasti üks sünnipäevade superhitte, sest kellele ei meeldiks jahutav jäätis keset suurt peotralli?! Peostuudiol on aga lausa mitu head sõpra, kes sellist masinat välja rendivad!
 
Jäätisemasina rent Haapsalus ja Läänemaal laenutab jäätisemasinat läbi Facebooki või telefoni teel +372 5567 4349.
 
Jäätisemasin Icekriim laenutab jäätisemasinat telefoni teel +372 521 3932, meili teel pisiketont@gmail.com või läbi Facebooki.

Miila koogid

Miila koogid valmistab Läänemaal ettetellimisel torte, kooke ja muud magusat ja soolast. Miila küpsetised on oma imetabase maitse ja viimseni viimistletud välimusega võitnud kõikide kohalike südamed. Ka Väike Haapsalu pere soovitab kahe käega. Tootevalikuga saab tutvuda ja tellimusi esitada Facebookis. Tellimiseks on võimalik ka kirjutada miilakoogid@outlook.com. 

Näomaalingud

Nüüd võid oma peostuudios toimuvale üritusele kutsuda ka meie näomaalingute meistri Julia, kelle käe all saavad muinasjutuliseks maalitud kõik peod ja värviliseks armsate külaliste palged. Kui Julia võiks ka Sinu järgmise sündmuse värviliseks maalida, siis kirjuta meile peostuudio@haapsaluutselt.ee või võta ühendust telefoni teel +372 5664 8236.

Peodekoratsioonid

Väike Haapsalu peostuudio klientidele pakub 10% soodsamalt peokaunistusi Peoparadiis. Peoparadiisist leiad laia valiku peodekoratsioone ja erinevaid õhupalle. Lisaks õhupallidele valmistatakse ka personaalseid koogitoppereid ja bännereid. Tootevalikuga on võimalik tutvuda nende Facebooki lehel

 

Printsessi Pesa

Printsessi Pesa peojuhid tulevad kohale sünnipäevalapse lemmik printsessina ning loovad lastega koos kustumatuid mälestusi! Peo sisutamisel arvestame teie lapse vanuse ja huvidega ning kujundame selle ümber peo, mis sisaldab mänge, laulmist ning põnevat ühistegevust kõigile väikestele külalistele. Tegelaskujudena on valikus Lumekuninganna Elsa, Jääprintsess Anna, Rapuntsel ja Barbie.

Rohkem infot leiad Printsessi Pesa Facebookist
või helistades +372 5524832.

Sünnipäevade korraldaja, õhtujuht ja muusik Ille Palusalu

Ille pakub lastele tegevusi erinevatel üritustel juba pea 10 aastat. Lisaks on ta ka Haapsalu beebikoolis õpetaja. Ille  programm koosneb lauludest, mängudest ja tantsudest nii kitarri saatel kui ilma. Võimalikud on ka erinevad tegelaskujud: Pipi, printsess (Elsa), piraadiplika, kloun Elli, kass, Minion, punamütsike, Minni. Soovi korral lisaks õhupallifiguuride meisterdamine, glitter-tatoveeringud või käeline tegevus lastele. Rohkem infot ja päringud Facebookis või telefoni teel +372 5805 6802.